+48 535 256 660

REGULAMIN PLAZAPARK

Zapoznaj się z naszym regulaminem

Regulamin PLAZA PARK

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Plaza Park w Dźwirzynie.


Szanowni Państwo! Serdecznie witamy w Ośrodku Plaza Park , mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu zapewnimy Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnimy jego sprawną organizację.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.

 1. Personel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą.
 2. Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy zgłaszać je bezpośrednio u pracownika recepcji. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia lub w dniu wyjazdu mogą nie być rozpatrzone.
 3. Usługi polegają na:
  1. wynajmie miejsc noclegowych w pokojach
  2. wynajmie miejsc postojowych na parkingu
  3. świadczeniu wyżywienia
 4. Standard Ośrodka: Każdy pokój ma łazienkę i balkon. wyposażone są w łóżko o wym.140×200 . Pokój 2 osobowy na parterze z dwoma oddzielnymi spaniami wyposażony w dwie podwójne wersalki, wymiar 120/190. Istnieje możliwość dostawienia rozkładanego fotela o wymiarze 90x180 do pokoi na 1 piętrze. Pokoje 4-osobowy ( łóżko 140×200, podwójna wersalka i 1 pojedyncze łóżko). W każdym pokoju jest zabudowaną półkami wnęka, komoda, pościel, stolik, krzesła, czajnik, kubki, telewizor. Pokoje o podwyższonym standardzie z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę i meble kuchenne. Część sypialniana z łożem małżeńskim. Dostawka fotel lub wersalka. Stół, krzesła, telewizor, czajnik, naczynia kuchenne. Na terenie Ośrodka znajduje się parking, stołówka, plac zabaw, miejsce na grilla oraz drewniany domek z miejscem na ognisko.
 5. Wykonanie usługi polega na przekazaniu gotowego do użytkowania pokoju oraz przekazaniu jednego kompletu kluczy.
 6. Usługa świadczona jest w określonym podczas rezerwacji terminie. Termin rezerwacji jest zawarty w dokumencie rezerwacyjnym.
 7. Miejsca noclegowe w pokojach wynajmowane są na doby.
 8. Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 do godziny 10.00 dnia następnego.
 9. W dniu przyjazdu osoby zobowiązane są dokonać meldunku poprzez okazanie dowodu stwierdzającego tożsamość niezwłocznie po przyjeździe u pracownika recepcji.
 10. Do rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku na konto bankowe w wysokości 30% od wartości usługi. Dokonanie pełnej rezerwacji następuje po potwierdzeniu wpływu zadatku.
 11. Rozliczenie pobytu następuje niezwłocznie po meldunku ( płatność z góry za wcześniej ustaloną wartość usługi pomniejszoną o kwotę dokonanego zadatku jeżeli taki został przelany na konto). Nie ma możliwości zmiany ceny. Pobyt należy rozliczyć zgodnie z informacją zawartą w dokumencie rezerwacyjnym. Dodatkowo należy uiścić  opłatę klimatyczną.
 12. Wszelkie promocje oraz zniżki obejmują tylko rezerwacje dokonane od momentu wprowadzenia promocji.
 13. W przypadku nieskorzystania całkowitego lub częściowego z usługi przez rezerwującego lub osoby przez niego zgłoszone na pobyt nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi. Również zmiana liczby osób na mniejszą względem pierwotnej rezerwacji nie uprawnia do zmiany kwoty rezerwacji.
 14. Istnieje możliwość przełożenia rezerwacji na inny termin jeśli taka zmiana została zgłoszona 10 dni przed rozpoczęciem pobytu.
 15. Zwrot wpłaconego zadatku w całości następuje do 50 dni przed rozpoczęciem pobytu.
 16. Zwrot 40% wpłaconego zadatku następuje najpóźniej do 14 dni przed rozpoczęciem pobytu.
 17. Nie ma możliwości zwrotu zadatku jeśli odwołanie rezerwacji nastąpiło mniej niż 14 dni przed rozpoczęciem pobytu.
 18. W sytuacji wprowadzenia w Polsce zakazu wynajmu obiektów noclegowych zwracamy wpłacony zadatek w całości.
 19. Gość ubezpiecza swój pobyt we własnym zakresie.
 20. Zabrania się podnajmowania lub użyczania pokoju osobom niezameldowanym w ośrodku.
 21. Osoby niezameldowane w ośrodku, a przebywające w nim po godz. 22 zobowiązane są do jego opuszczenia.
 22. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach/domkach przedmioty wartościowe i banknoty. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem drzwi/okien w momencie opuszczenia pokoju.
 23. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
 24. Goście są zobowiązani do utrzymywania porządku i czystości w zamieszkałych przez siebie miejscach noclegowych oraz o nie przetrzymywanie w tych miejscach naczyń z kuchni.
 25. Za uszkodzone lub zgubione przedmioty oddane do użytkowania, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną wg wartości rynkowej wcześniej wymienionego przedmiotu.
 26. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu w pokojach. Ośrodek zastrzega sobie prawo nałożenia kary finansowej w wysokości 200 zł na pokrycie kosztów prania tapicerki i malowania ścian.
 27. Wszelkie usterki i utrudnienia  należy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka.
 28. Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane przez przyczyny od niego niezależne np. przerwy w dostawie prądu lub wody, dostępność łącza internetowego, zachowania osób trzecich i czynności odbywające się poza terenem Ośrodka.
 29. Osoby zakłócające spokój i porządek Ośrodka oraz jego Gości mogą być poproszone o wcześniejsze opuszczenie ośrodka bez dodatkowych roszczeń.
 30. Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
  1. będącym pod wpływem alkoholu lub środków odurzających
  2. które zachowują się agresywnie lub wulgarnie
 31. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23.30 do godz.7.0032.Parkowanie dozwolone wyłącznie w miejscach wyznaczonych.
 32. Ośrodek zastrzega sobie możliwość zmiany pokoju Klientowi ale pokój ten musi być pokojem zgodnym ze standardem z dokumentu rezerwacyjnego oraz musi znajdować się na piętrze zgodnym z pierwotną rezerwacją.
 33. Ośrodek akceptuje zwierzęta po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest posiadać książeczkę zdrowia zwierzęcia z aktualnymi szczepieniami. Zwierzę na terenie Ośrodka musi być na smyczy. Zwierzęta nie mogą przebywać na stołówce, świetlicy, placu zabaw oraz terenach zielonych.
 34. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienia.
 35. Plac zabaw dla dzieci przeznaczony jest do korzystania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i na ich odpowiedzialność.
 36. Składowanie nieczystości tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
 37. Ośrodek nie dysponuje terminalem do przyjęcia zapłaty kartą płatniczą.
 38. Goście korzystający z Ośrodka zobowiązują się zapoznać z jego treścią oraz przestrzegać niniejszego regulaminu.